درباره ما

شرکت گلبار نوید بهار از سال 1388 در زمینه افزودنی های خوراک دام و طیور در حال فعالیت می باشد.
ما بر این باوریم که مهمترین چالش بشر در قرن 21ام محیط زیست می باشد. به همین دلیل در لوگو شرکت از علائم برگ و گندم استفاده نمودیم تا این شرکت تمام تلاش خود را جهت ایجاد محیط زیستی بهتر و زندگی سالم تر بکار میبرد.
ما به مشتری اطمینان می دهیم که همواره دنبال راه حل های خلاقانه خواهیم بود تا از طریق تغذیه سالم و بی خطر حیوانات اهلی، کسب و کار موفق تری را برای مشتری خود رقم بزنیم. هدف ما طراحی روشهای نوین و کاربردی در بهبود تغذیه و محیط دام و مقابله با چالش های آینده می باشد که بر پایه تلاش مستمر خلاق و احترام به محیط زیست است.
علم و تخصص ما در اختیار نیازها و نگرانیهای مشتری است. این اصول به ما انگیزه و توان یافتن روشهای بهتر را در جهت سلامتی غذای جامعه و بهینه سازی محصولات را می دهد.
ما بر اساس خط مشی شرکتمان، محصولاتی با بهترین کیفیت و خدمات پیشنهاد می دهیم. محصولاتی که با توجه به طبیعت طراحی شده است که با گسترش کانال های پخش محصولات در بازار داخلی و افزایش تنوع محصولات در حال رونق دادن به کسب و کار خود هستیم. معتقدیم برای کیفیت پایانی وجود ندارد و با تولید و توزیع محصولات جدید جهشی بزرگ خواهیم داشت. ما در جهت رسالت علمی شرکت سالانه حامی چندین تحقیقات علمی توسط متخصصین نامدار از بهترین مراکز علمی کشور در تغذیه دام و طیور هستیم.
رضایت و شادابی مشتریان بزرگترین سرمایه شرکت می باشد و برای ایجاد اعتمادی متقابل و عمیق با مشتریان تمام تلاش خود را جهت رفع نیازهای آنها قرار می دهیم و حضور همیشگی در کنار آنها را وظیفه خود می دانیم.
همکاران ما در شرکت متخصصان علمی و آگاه به بازار دام و طیور می باشند. ما به همکاران خود مانند اعضای یک خانواده افتخار می کنیم و در راه رسیدن به چشم اندازهای آینده همه با هم با عشق تلاش می کنیم.
گلبار نوید بهار (GNB) محصولات خود را با قیمتی مناسب و کیفیت خوب ضمانت می کند و در جهت ساختن شرایط مناسب برای جامعه دام و طیور کشور سهم خود را ادا کرده و شرکتی با ارزش و محبوب خواهیم داشت.
در پایان از تمامی دوستانی که شرکت گلبار نوید بهار را حمایت می کنند کمال تشکر و قدردانی را داریم.

 

جهت دانلود فیلم معرفی گروه گلبار کلیک کنید

آدرس

ایران ، تهران ، میدان توحید ، خیابان نصرت غربی بعد از خیابان خوش، پلاک 118 ، ساختمان گلبار

تلفن

+98 21 66431060

دورنگار

+98 21 66939105

ما را دنبال کنید

info@golbar-chemi.com